Konferencja upowszechniająca nasz udział w programie Erasmus +

Szanowni Państwo 25 października 2018r. o godz. 16.00 odbędzie się konferencja upowszechniająca

nasz Projekt Magnolia - Languages & Sharing & Education Space dla wszystkich chętnych rodziców.

Umowy i oświadczenia zajęcia dodatkowe

Dnia 28.09.2018 r. od godz. 14:30 do 16:30 w holu przedszkola firmy zewnętrzne Kraina Baśni i Balet będą  podpisywali umowy i oświadczenia z rodzicami, którzy zgłosili dzieci na zajęcia dodatkowe.

Oświadczenia

Szanowni Państwo, prosimy o pobranie w sekretariacie u Pani Żanety oświadczeń w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wizerunku dziecka oraz w zakresie wykorzystania prac wykonanych przez dziecko.

Podpisane zgody przez obojga rodziców należy dostarczyć do piątku tj. 21.09.2018 r.

Instrumentaliści

Szanowni Państwo, jeżeli ktoś z Państwa gra na instrumencie muzycznym i chciałby wystąpić dla dzieci,

prosimy zgłaszać się do wychowawców grup.

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo na gazetce w korytarzu oraz na stronie internetowej przedszkola została zamieszczona " Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych".

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą, podpisanie oświadczenia, które było rozdawane na zebraniu i zwrot oświadczenia do nauczycieli poszczególnych grup.

Zapoznaj się z klauzulą TUTAJ

Strona internetowa

Szanowni Państwo informujemy, że trwają prace nad przebudową naszej strony internetowej. Za problemy  jakie mogą przejściowo wystąpić przepraszamy.