Serdecznie dziękujemy mamie Piotrusia i tacie Olka i Dawida za przeprowadzenie warsztatów na temat Ukrainy.

Konkurs

Drodzy Rodzice! Wybraliśmy imię dla naszego przyjaciela MAGNOLUS.

Nagrodę za pomysłowość otrzymała Mia.

Wycieczka do Krainy Modrej Przygody

Dnia 20 marca w środę grupa „SKOWRONKI” i 4-latki z grupy „DZIKIE GĘSI”,

a 21 marca w czwartek grupa „Bociany” i 5-latki z grupy „DZIKIE GĘSI” wybiorą się

na wycieczkę do Krainy Modrej Przygody koło Tuczna.

Z przedszkola wyjedziemy o godzinie 8:45.

Śniadanie w tym dniu wyjątkowo zjemy o godzinie 8:00.

Prosimy przyprowadzać dzieci do godziny 7:45.

Konkurs

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Na największego zbieracza złota”. Pozyskane środki finansowe będą przeznaczone na organizację letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z miasta Poznania i powiatu poznańskiego.

Konkurs polega na zebraniu jak największej ilości złotych monet o nominałach 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy.

Akcja będzie trwała do 10 maja 2019 r.

PLATFORMA IPRZEDSZKOLE

SZANOWNI RODZICE, PROSIMY ABY KAŻDY RODZIC ZALOGOWAŁ SIĘ DO IPRZEDSZKOLE I ZWERYFIKOWAŁ

POPRAWNOŚĆ ADRESU E-MAIL. JEŚLI ZAUWAŻĄ PAŃSTWO BŁĄD NALEŻY GO NIEZWŁOCZNIE POPRAWIĆ.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE KAŻDE DANE MOGĄ PAŃSTWO POPRAWIAĆ SAMODZIELNIE.

Informacje dotyczące sposobu wnoszenia opłaty za przedszkole !!!

Od stycznia w Mieście Poznaniu naliczanie i rozliczanie opłat za pobyt i żywienie dziecka w przedszkolu odbywa się za pomocą platformy Iprzedszkole.

1. Każdy rodzic otrzyma w przedszkolu unikatowe hasło i login do panelu dla rodzica w Iprzedszkole.
  2. Widoczne tam będą wszystkie informacje dotyczące kont i naliczonej odpłatności w oparciu o faktyczne dni pobytu dziecka w przedszkolu.
  3. Opłata za każdy miesiąc musi znaleźć się na koncie do 10 dnia danego miesiąca!

NOWE KONTA - NIE WPŁACAMY NA STARE !!!!

Klaudia Sobecka-Szcześniak

Dyrektor Przedszkola 51 w Poznaniu

!!!Uwaga!!!

Szanowni Rodzice! Nie mamy informacji z Państwa strony na temat wszawicy, jednakże apelujemy o codzienne sprawdzanie głowy swojego dziecka.

Rada Rodziców podpowiada, że dostępne są w aptekach gumki odstraszające wszy dla dziewczynek, a także olejki, którymi można skropić szalik, czapkę, włosy dziecka. Zachęcamy zatem do sprawdzenia dostępnych środków.

Link do Państwowej Inspekcji Sanitarnej : https://www.wsse-poznan.pl/promocja-zdrowia/wszawica