Listopadowe Misiowe Bajanie

Jesień to pora niezbyt ciekawa, taka smutna i słotnawa, lecz jeśli przypatrzeć się jej z bliska - lubię te jesienne zimniska.

Szarugę jesienną z pewnością umili nam czas spędzony na Listopadowym Misiowym Bajaniu. Dlatego z niekwestionowaną przyjemnością zapraszamy Rodziców do czytania bajek o ptakach, koniecznie ze swoim Misiem.

Prosimy chętnych Rodziców o umówienie się z nauczycielami poszczególnych grup.

Uwaga!!!!

Szanowni Państwo! W związku z obchodami 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę 12 listopada (poniedziałek) Przedszkole będzie zamknięte.

Listopadowe Misiowe Bajanie- Mistrz Olimpijski

Dnia 15.11.2018 r. naszym gościem będzie Mistrz Olimpijski z Sydney w rzucie młotem Pan Szymon Ziółkowski, który przeczyta dzieciom bajkę o ptakach.

URODZINY NASZEJ OJCZYZNY

W DNIU 14.11.2018R. ODWIEDZI NAS CZŁONEK POROZUMIENIA DLA TWIERDZY POZNAŃ. OPOWIE DZIECIOM O URODZINACH NASZEJ OJCZYZNY.

Warsztaty kulinarne

Dnia 13.11.2018 r. (wtorek) odbędą się warsztaty kulinarne.

Dzieci przygotują rogale biało-czerwone.

PROJEKT ,,POLSKA MOJA OJCZYZNA"

W RAMACH MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO PROJEKTU  ,,POLSKA MOJA OJCZYZNA"

09. 11. 2018 r. O GODZINIE 11.11 DZIECI ODŚPIEWAJĄ HYMN POLSKI.

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY.

Uwaga!!!

Szanowni Państwo! Jeżeli mają Państwo problem z przeglądaniem w telefonie  aktualności na naszej stronie internetowej należy włączyć w telefonie tryb komputerowy.

Strona internetowa

Szanowni Państwo informujemy, że trwają prace nad przebudową naszej strony internetowej. Za problemy  jakie mogą przejściowo wystąpić przepraszamy.