Drodzy Rodzice serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc przy organizacji uroczystości z okazji 70-lecia Przedszkola. Prosimy o odbieranie blach po pysznym cieście.

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów dla dzieci pt. ,,Urodziny Elmera”

- mamie: Stasia, Józia, Hieronima, Maksa z grupy Skowronki oraz mamie Basi i Marianny, a także Irka i Dominika.

PARADA ŁAZARSKA

We wtorek 4 czerwca odbędzie się XIV Parada Łazarska serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przemarszu ulicami Łazarza.

W tym dniu, dzieci mogą pozostać w przedszkolu do godz. 16.00  i wspólnie z nauczycielami udać się na

zbiórkę, która odbędzie się na dziedzińcu Zespół Szkół Gimnazjalno - Licealnych nr 33  przy ulicy  Kazimierza Jarochowskiego nr 27 lub przyjść z rodzicami na miejsce zbiórki.

Przedszkole zostanie zamknięte o godz.  16.00

Odbiór dzieci może odbyć się przed godz. 16 lub bezpośrednio na miejscu zbiórki do 17.00.

Zebranie organizacyjne

Zapraszamy rodziców nowoprzyjętych dzieci na zebranie organizacyjne z wychowawcami, które odbędzie się 29.05.2019 r. o godz. 16.00.

DZIEŃ MAMY

Drogie Mamy zapraszamy Was do wspólnej zabawy z okazji Waszego święta.
24 maja o godzinie 10.00 spotkamy się w Ogrodzie Dendrologicznym. Poprzez wspólne zabawy sensoryczne poznamy świat przyrody i przeżyjemy wspaniałą przygodę z dala od miejskiego zgiełku.
Z uwagi na charakter spotkania proponujemy wygodny, strój sportowy.

Zachęcamy do zabrania koców piknikowych.

Jak dojechać do Ogrodu Dendrologicznego?

autobusami:  160, 164, 182, 191, 193, 195 przystanek Wojska Polskiego - dojście ok. 200m (do wejścia od strony ul. Niestachowskiej)

autobusami: 160, 164, 195 przystanek Golęcin - dojście ok. 100m (do wejścia od strony Lasu Golęcińskiego)

samochodem osobowym: ul. Warmińską od strony ul. Małopolskiej (na parking i wejście od strony ul. Warmińskiej)

Mapka dostępna na stronie: Ogrodu Dendrologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

- https://www1.up.poznan.pl/ogrod/

Urodziny Elmera

Drodzy Rodzice!  Dnia 23.05.2019 (czwartek) o godzinie 12:00 w parku Kasprowicza (przy Arenie) będziemy nagrywać film do konkursu Urodziny Elmera. Prosimy, aby każde dziecko było ubrane tego dnia w jednolity kolor np. niebieskie spodnie i niebieska koszulka.

!!!Uwaga!!!

Szanowni Rodzice! Nie mamy informacji z Państwa strony na temat wszawicy, jednakże apelujemy o codzienne sprawdzanie głowy swojego dziecka.

Rada Rodziców podpowiada, że dostępne są w aptekach gumki odstraszające wszy dla dziewczynek, a także olejki, którymi można skropić szalik, czapkę, włosy dziecka. Zachęcamy zatem do sprawdzenia dostępnych środków.

Link do Państwowej Inspekcji Sanitarnej : https://www.wsse-poznan.pl/promocja-zdrowia/wszawica