Szanowni Rodzice!

Planowane na 25 września spotkanie dotyczące wprowadzenia elektronicznego rejestrowania pobytu dziecka w przedszkolu musi zostać przełożone.

Karty i czytnik  nie dotrą na czas. Kolejny termin podany zostanie tydzień przed planowanym spotkaniem .

Klaudia Sobecka-Szcześniak

Dyrektor Przdszkola 51 w Poznaniu

Warsztatowy Dzień Chłopca

Dnia 30.09 (poniedziałek) z okazji Dnia Chłopca dzieci z grup ,,II’’ i ,,III’’ udadzą się na MTP gdzie wezmą udział w

warsztatach kulinarnych „Smaki regionów”.

Dla dzieci z grupy ,,I’’ odbędą się, w przedszkolu, warsztaty w duchu „Porozumienia bez przemocy”, na których nasze najmłodsze przedszkolaki spotkają się z tygryskiem o wielkim sercu.

18.09.2019

Powitanie Jesieni

Dnia 23.09. (poniedziałek) wszystkie grupy udadzą się do Parku Wilsona gdzie powitamy Jesień oraz nastąpi uroczyste nadanie nazw grup przez Panią Dyrektor.

18.09.2019

Dzień Poczty

Drodzy Rodzice! Z okazji Dnia Poczty, który przypada w październiku, prosimy o pomoc w zorganizowaniu takiej wycieczki.

Chętnych prosimy o kontakt z panią Elżbietą Roman.

16.09.2019

Szanowni Rodzice!

Przypominamy o dostarczaniu do przedszkolnego sekretariatu dokumentu
o stanie zdrowia dziecka, stosowanej diecie i rozwoju psychofizycznym.
Wejście do sekretariatu od ul. Głogowskiej.

11.09.2019

Szanowni Rodzice!

Przypominamy o dostarczaniu do przedszkolnego sekretariatu zgody na zwrot nadpłaty za wyżywienie oraz pobyt dziecka w przedszkolu na konto bankowe wraz z numerem rachunku. Wejście do sekretariatu od ul. Głogowskiej.

11.09.2019