Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za życzenia, które w Państwa imieniu złożyła nam Rada Rodziców. Sprawiły nam wiele radości:-)

Serdecznie dziękujemy mamie Uli i Ady za uszycie opasek dla dyżurnych.

Zapisy!!!

Szanowni Państwo na stoliku w holu przedszkola wyłożone zostały listy zapisów dzieci na 2.11.

Prosimy o przemyślane decyzje do poniedziałku tj. 22.10.

Miesięcznik ''Dzieci"

W tym miesiącu rodzice z grupy "Skowronki" otrzymają miesięcznik "Dzieci".

Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o odbiór u osoby pełniącej dyżur.

Ważna informacja! Upoważnienia-zajęcia dodatkowe

Przypominamy o konieczności podpisania upoważnień z firmami zewnętrznymi do odbioru dziecka z przedszkola przez osobę prowadzącą zajęcia.

Jeżeli dokument nie zostanie dostarczony dziecko nie będzie mogło brać udziału w zajęciach.

Konferencja podsumowująca nasz udział w programie Erasmus +

Szanowni Państwo 25 października 2018r. o godz. 16.00 odbędzie się konferencja podsumowująca

nasz Projekt Magnolia - Languages & Sharing & Education Space dla wszystkich chętnych rodziców.

Prezentację poprzedzać będzie występ dzieci z grupy "Bocianów".

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Drodzy Rodzice! W poniedziałek 22.10.2018r. o godzinie 10.00 odbędzie się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, na którą serdecznie zapraszamy rodziców pasowanych dzieci.

Prosimy, żeby wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane. W tym dniu rodzice dzieci z grupy Skowronki przygotowują niespodziankę dla wszystkich  przedszkolaków.

Tupiące nóżki

Zajęcia dodatkowe "Tupiące nóżki" będą się odbywały w czwartki.

Firma Perfect

Głosowanie

Szanowni Państwo! Rozpoczął się jeden z najważniejszych etapów

Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, czyli głosowanie.

W tym roku wyjątkowo mogą głosować dzieci.

Akcja potrwa do 19 października pod adresem

Instrumentaliści

Szanowni Państwo, jeżeli ktoś z Państwa gra na instrumencie muzycznym i chciałby wystąpić dla dzieci,

prosimy zgłaszać się do wychowawców grup.

Strona internetowa

Szanowni Państwo informujemy, że trwają prace nad przebudową naszej strony internetowej. Za problemy  jakie mogą przejściowo wystąpić przepraszamy.