Serdecznie dziękujemy tacie Hieronima z grupy „Skowronki” za przeprowadzenie warsztatów, na których  zaprezentował wszystkim dzieciom świąteczne zwyczaje Niemiec.

Uwaga!!!

Szanowni Rodzice! Przedszkole przeprowadziło wszelkie działania odkażające i dezynfekujące pomieszczenia,

zrobiło więc wszystko dla zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dziecka w przedszkolu.

Wszy w przedszkolu nie mają środowiska do rozwoju.

Wszystko w Państwa rękach. Apelujemy o kontrole głowy.

Proponujemy w weekend zastosować u wszystkich dzieci i domowników dostępne w aptekach środki przeciwko wszawicy.

Poniżej link do postępowania w przypadku wszawicy:

Link do Państwowej Inspekcji Sanitarnej :https://www.wsse-poznan.pl/promocja-zdrowia/wszawica

Weihnachtsmarkt - Kiermasz Bożonarodzeniowy

Dnia 13 grudnia (czwartek) od godz. 15.30 do 17.00, jak co roku, przed świętami w naszym przedszkolu odbędzie się

Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Będzie możliwość kupienia przepięknych ozdób świątecznych, ręcznie wykonanych przez dzieci i rodziców oraz słodkości.

Spektakl

Pani Agnieszka mama Hieronima serdecznie zaprasza dzieci z grupy "Skowronki" i "Dzikie gęsi" wraz z rodzicami i rodzeństwem na spektakl

"Zimowe przygody Mamy Mu i Wrony".

Data i godzina: 9 grudnia 2018 r., godz. 17.00.

Miejsce: Aleja Marcinkowskiego 21 (siedziba Fundacji Barak Kultury).

Spektakl dedykowany dla dzieci od 4 do 8 r.ż. trwa około godziny.

Jest to zamknięty pokaz tylko dla zaproszonych gości.

Proszę o zgłaszanie obecności na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 504089880 (sms).

Warsztaty kulinarne

Dnia 10 grudnia (poniedziałek) odbędą się warsztaty kulinarne.

Czasopismo „Dzieci”

Chętnych rodziców z grupy "Bociany", zapraszamy po odbiór

czasopisma pt. ,,Dzieci" do osób pełniących dyżur  w korytarzu.

Strona internetowa

Szanowni Państwo informujemy, że trwają prace nad przebudową naszej strony internetowej. Za problemy  jakie mogą przejściowo wystąpić przepraszamy.