Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli w realizacji całego projektu "Jasełka".

Dziękujemy mamie Ady i Uli za piękne ilustracje prezentujące bohaterów bajek europejskich.

!!!Uwaga!!!

Otrzymaliśmy informację od rodziców, że u dzieci pojawiły się wszy.

Apelujemy o codzienne sprawdzanie głowy swojego dziecka oraz zastosowanie wszelkich dostępnych środków zapobiegawczych.

Link do Państwowej Inspekcji Sanitarnej : https://www.wsse-poznan.pl/promocja-zdrowia/wszawica

Balik Karnawałowy

Drodzy Rodzice!  Po feriach 29.01. (wtorek) odbędzie się Balik Karnawałowy pod hasłem

„Postaci z bajek i legend naszych sąsiadów”. Mile widziane będą stroje zgodne z tematem balu.

Drodzy Rodzice! W ferie zimowe będą dwie grupy łączone.

Zajęcia dodatkowe zostają odwołane.

SEKRETARIAT
DRODZY RODZICE INFORMUJEMY, ŻE W OKRESIE FERII ZIMOWYCH SEKRETARIAT W CZWARTKI BĘDZIE CZYNNY OD 7:15 DO 15:30.

Procedura antysmogowa

Dyrektor Przedszkola wprowadził procedurę antysmogową.

Koordynatorem ds. czystego powietrza została p. Iwona.

Zostały zakupione do wszystkich sal oczyszczacze powietrza, które mają 4 poziomowe filtrowanie powietrza (oczyszczają ze smogu, bakterii, wirusów, roztoczy itp.).

Na gazetce w holu codziennie będzie wywieszana informacja nt. jakości powietrza.

PRZYPROWADZANIE DZIECI
DRODZY RODZICE! ZE WZGLĘDU NA ORGANIZACJĘ PRACY PRZEDSZKOLA

PROSIMY O PRZYPROWADZANIE DZIECI DO GODZINY 8:30.

Zmiany w zasadach i terminach odpłatności za przedszkole

Szanowni Rodzice! Od 1 stycznia 2019 r. następuje zmiana zasad i terminów odpłatności w poznańskich przedszkolach.

Opłaty za żywienie i pobyt będą pobierane „ z dołu” , czyli za faktyczny pobyt dziecka w przedszkolu, do 10 dnia miesiąca.

Oznacza to, że pierwszą opłatę za styczeń 2019 roku będziecie Państwo zobowiązani wnieść do 10 lutego zarówno za pobyt jak i żywienie.

Wyeliminowane zostaną w związku z tym „odpisy” gdyż opłata będzie naliczana w oparciu o faktyczną obecność dziecka oraz deklarowane godziny pobytu .

Przykład: za dziecko zgłoszone na pobyt w godz. 7.00-15.00 – opłata na 3h czyli 3 zł za dzień x ilość dni obecności dziecka w danym miesiącu.

Analogicznie za żywienie .

To pierwszy etap wprowadzanych zmian, kolejny nastąpi we wrześniu o czym będziemy Państwa wcześniej informować.

Klaudia Sobecka-Szcześniak

Dyrektor Przedszkola 51 w Poznaniu

Strona internetowa

Szanowni Państwo informujemy, że trwają prace nad przebudową naszej strony internetowej. Za problemy  jakie mogą przejściowo wystąpić przepraszamy.