Serdecznie dziękujemy rodzicom Ariny z grupy "Słoneczniki” za zorganizowanie Warsztatów „Pierwsza pomoc przedmedyczna”.

Szanowni Państwo, w związku z rekrutacją

w dniach 19.02.2018 do 23.02.2018

sekretariat będzie czynny w godzinach 8:00 do 15:00.

Drzwi otwarte

Mimo, że terminy rekrutacji wszystkich nas zaskoczyły, po raz pierwszy w historii zaczynają się bowiem w pierwszej połowie lutego, wychodząc na przeciw oczekiwaniom postanowiliśmy zrobić drzwi otwarte. Zapraszamy z pociechami w najbliższą środę tj. 21 lutego w godzinach 10-12. Będzie nam bardzo miło gościć wszystkich zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną.

!!! NABÓR 2018- UWAGA WAŻNE !!!

Szanowni Państwo, w tym roku rozpoczęcie  rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 przypada  w okresie ferii. W związku z tym, już od dnia 05.02 można pobrać w sekretariacie przedszkola druk:

Deklaracja potwierdzenia woli kontynuowania edukacji przedszkolnej,

który należy wypełnić, złożyć podpis obojga Rodziców/ Opiekunów i zwrócić do sekretariatu.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji okres pobrania, wypełnienia i zwrotu deklaracji wypada w terminie 12-19.02.2018r.

WAŻNE!!!

Brak złożonej w tym terminie deklaracji jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca dla dziecka w przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019.

Dnia 1 marca (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się

grupowe zebrania z rodzicami.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Rady Rodziców,

które odbędzie się 27.02 (wtorek) o godz. 15.30.

Dyrektor Przedszkola nr 51

Klaudia Sobecka-Szcześniak

Zajęcia z hokeja

Szanowni Rodzice dzieci z grupy "Słoneczniki"

Zaczynają się dodatkowe zajęcia z hokeja, które będą odbywały się w każdą sobotę na Hali Klubu Sportowego WARTA w godz. 11.00-12.30.

Zapraszam

Hieronim Stawujak