NABÓR 2018/2019

Drzwi otwarte

Mimo, że terminy rekrutacji wszystkich nas zaskoczyły, po raz pierwszy w historii zaczynają się bowiem w pierwszej połowie lutego, wychodząc na przeciw oczekiwaniom postanowiliśmy zrobić drzwi otwarte. Zapraszamy z pociechami w najbliższą środę tj. 21 lutego w godzinach 10-12. Będzie nam bardzo miło gościć wszystkich zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną.

!!! NABÓR 2018- UWAGA WAŻNE !!!

Szanowni Państwo, w tym roku rozpoczęcie  rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 przypada  w okresie ferii. W związku z tym, już od dnia 05.02 można pobrać w sekretariacie przedszkola druk:

Deklaracja potwierdzenia woli kontynuowania edukacji przedszkolnej,

który należy wypełnić, złożyć podpis obojga Rodziców/ Opiekunów i zwrócić do sekretariatu.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji okres pobrania, wypełnienia i zwrotu deklaracji wypada w terminie 12-19.02.2018r.

WAŻNE!!!

Brak złożonej w tym terminie deklaracji jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca dla dziecka w przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019.

NABÓR 2017/2018

Wyprawka dla dzieci nowo przyjętych

Drodzy Rodzice wybierzcie się z dzieckiem na zakupy, by mogło uczestniczyć czynnie w przygotowywaniu wyprawki potrzebnej w pierwszych dniach pobytu. Potrzebne będą( grupa najmłodsza): obuwie zmienne, poduszka jasiek i poszewka na nią, kocyk kolorowy (max rozmiar to 150 na 120), dodatkowa zmiana odzieży w razie "awarii", fartuszek. W późniejszym terminie dziecko przyniesie szczoteczkę do zębów i pastę; chusteczki higieniczne, nawilżane i kartonik suchych. Wszystko to podpisane. W woreczki zaopatruje przedszkole, a wyprawkę plastyczną zamawia nauczyciel po wcześniejszym zebraniu pieniędzy. Dzieci nie śpią w piżamkach.

Więcej informacji dla rodziców dzieci nowoprzyjętych na naszej stronie w zakładce KOMPENDIUM.