Za  współpracę i pomoc dla przedszkola dziękujemy:

Radzie Rodziców za zaangażowanie, kreatywność, udział w spotkaniach.

Wszystkim Rodzicom, którzy angażują się na forum grup

oraz:

W roku szkolnym 2018/19:

Serdecznie dziękujemy Panu Przemysławowi Koniecznemu, który zorganizował i dostarczył do przedszkola ogromną ilość arkuszy papieru :-).

Dziękujemy również za uprzejmość innym rodzicom, którzy pomogli podczas wnoszenia.

- Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w remont kuchni przedszkolnej:

Panu Piotrowi Orciuch, Panu Przemysławowi Koniecznemu,  Panu Krzysztofowi Zys

Dziękujemy również Panu Marcinowi Domżał za modernizację strony internetowej przedszkola.

W roku szkolnym 2017/18:

- Serdecznie dziękujemy rodzicom Zosi i Wiktorii z grupy "Fiołki"

za pomoc przy organizacji ogniska.

- Serdecznie dziękujemy rodzicom z grupy "Stokrotki" za przygotowanie warsztatów  pt. "Wielozmysłowe poznanie świata" w kolorze żółtym.

- Serdecznie dziękujemy mamie Zosi i Wiktorii z „Fiołków” za podarowanie torby hokejowej.

- Serdecznie dziękujemy rodzicom Ariny z grupy „Słoneczników” za zasponsorowanie wizyty w kinie dla najstarszej grupy.

- Serdecznie dziękujemy mamie Ignacego z grupy „Słoneczników”

za przeprowadzenie, we wszystkich grupach, ciekawych warsztatów w kolorze różowym, na których dzieci doświadczały wszystkimi zmysłami.

- Szczególne podziękowania za pomoc w przygotowaniach do Festiwalu Piosenki Przedszkolnej ,,Magnolia" składamy dla:

Dziadka, Tatusia, Wujka  Dominika z grupy ,,Storkrotek" i Irka

z grupy ,,Fiołków"

Tatusia Ignacego z grupy ,,Słoneczników"

Tatusia Piotrusia z grupy ,,Stokrotek"

Bardzo dziękujemy również Tatusiowi Janka z grupy „Stokrotek” za piękny występ, który uświetnił nasz Festiwal i wywołał niejeden uśmiech na dziecięcej twarzy.

- Serdecznie dziękujemy mamie Olka z grupy Słoneczników oraz mamie Poli z grupy Fiołków za przeprowadzenie ciekawych warsztatów edukacyjnych „Nie taki prąd straszny”.

Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci z grupy "Fiołków" za wspaniałe przedstawienie pt. "Przygoda zielonej żabki".

Szczególnie: mamie i tacie Danusi, mamie Witka, mamie Wiktora,

mamie Szymona, tacie Hieronima, tacie Irka

- Serdecznie dziękujemy rodzicom z grupy " Stokrotek"

za przeprowadzenie we wszystkich grupach warsztatów w kolorze: fioletowym.

Szczególnie mamie Dominika, Stasia i  Marianny.

-Serdecznie dziękujemy rodzicom Ariny z grupy "Słoneczniki” za zorganizowanie Warsztatów „Pierwsza pomoc przedmedyczna”.

Bardzo dziękujemy p. Domżałowi tacie Borysa z grupy "Fiołków"

za umieszczenie strony internetowej przedszkola na nowym serwerze, a także

opłacenie za rok korzystania z domeny internetowej.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców z grupy Słoneczniki: Pani Katarzyny Drozd, Pani Olgi Winiarskiej, Pani Aleksandry Zasada

za przeprowadzenie Warsztatów w kolorze pomarańczowym, na których dzieci wykonały piękne dekoracje i rozwijały swoje zmysły;-)

- Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za ogromny wkład w uroczystość Pasowania na Przedszkolaka: mamie Zuzi,  mamie Madzi i Doriana, mamie Zosi i Wiktorii, mamie Danusi, tacie Hieronima.