Nasza przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

NABÓR 2021/2022

Szanowni Państwo w poniższych linkach znajdują się dokumenty związane z rekrutacją na rok szkolny 2021/2022.

Link:  Uchwała Rady Miasta Poznania wraz z kryteriami rekrutacji

Link: Zarządzenie Prezydenta Miasta Poznania dot. rekrutacji

Link: Terminy rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Informujemy, że nie ma jeszcze możliwości pobrania wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na nowy rok szkolny.

NABÓR 2020/2021 ważne do 15 marca 2021 r.

Szanowni Państwo w poniższym linku znajdują się kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Link: https://www.poznan.pl/mim/oswiata/news/kryteria-rekrutacji-do-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych-oraz-do-klas,142940.html

Formularz wniosku do przedszkola PDF