Nasza przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

NABÓR 2020/2021

Rekrutacja – Uwaga!!!

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy dzisiejsze pismo z Wydziału Oświaty dotyczące rekrutacji, które uwzględnia wprowadzone wczoraj przez rząd RP  kolejne ograniczenia.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentem wszystkich zainteresowanych rekrutacją.

Pismo z Wydziału Oświaty PDF

25.03.2020r

Klaudia Sobecka – Szcześniak

Dyrektor Przedszkola 51 w Poznaniu

Wnioski-rekrutacja

Drodzy Rodzice w związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa dla bezpieczeństwa prosimy i zachęcamy do przesyłania dokumentacji związanej z rekrutacją na następujący email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypominamy, aby dokumenty były kompletne oraz z podpisami obojga rodziców.

Do zaznaczonych przez przez Państwa stosownych kryteriów prosimy dołączyć odpowiednie  zaświadczenia, oświadczenia lub dokumenty.

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: wniosek rekrutacja. Potwierdzimy poprawne zarejestrowanie wniosku emailem zwrotnym.

Szanowni Państwo w poniższym linku znajdują się kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Link: https://www.poznan.pl/mim/oswiata/news/kryteria-rekrutacji-do-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych-oraz-do-klas,142940.html

TERMINY PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

I POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI ORAZ ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W PUBLICZNYCH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Lp.