Wychowujemy jednym głosem

Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

STOKROTKI

RÓŻYCZKI

MAGNOLIE

ERASMUS +

 

 

Wychowujemy jednym głosem

Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją

 

Wychowujemy jednym głosem

Naszym celem jest wspomaganie oraz ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego
wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturowym, przyrodniczym, z dużym naciskiem na współpracę z domem.

Kadra pedagogiczna posiada kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego
i ustawicznie doskonali swój warsztat, niezależnie od stażu pracy.

Nauczycielki potrafią stworzyć dzieciom prawidłowe warunki do rozwoju intelektualnego poprzez różnorodne zajęcia zachęcające dziecko do aktywności, dostosowane do jego zainteresowań i możliwości psychofizycznych.

Nasi wychowankowie uczą się wyrażania swoich potrzeb i uczuć, poczucia własnej wartości, koleżeństwa.

Przedszkole dba o wszechstronny rozwój dziecka, oddziaływując na trzy sfery osobowości: intelektualną, emocjonalną, praktyczną oraz wykorzystując w praktyce wiedzę na temat okresów sensytywnych i zachowań instynktownych.

W roku szkolnym 2023/2024 przedszkole realizuje program "Planeta dzieci. Prawda, dobro, piękno w świecie wartości" WSiP, autorka: Jolanta Wasilewska. 

przedszkole 51

Głogowska 40
60-736 Poznań

ADRES E-MAIL

p51@poznan.interklasa.pl

TELEFON

616709248

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.