Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

GRUPA "STOKROTKI"

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej galerii zdjęć:)

>GALERIA<

Konsultacje nauczycieli

p. Maria Cz. – poniedziałek 11:00-12:00,

p. Adrianna K. - czwartek godz. 11:00-12:00

Informujemy, że telefon czynny jest wyłącznie
w godzinach dyżuru nauczyciela i służy tylko do konsultacji.
Jest to numer stacjonarny, w związku z tym nie ma możliwości wysyłania wiadomości SMS.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Drodzy Rodzice zachęcamy do obejżenia wspólnie z dziećmi filmu, który uwiecznił uroczystość  Pasowania na Przedszkolaka. Film jest dostępny w zakładce aktualności.

Te dzieci, które  były nieobecne  w tym dniu w przedszkolu, będą Pasowane podczas spotkania z Mikołajem i także otrzymają upominki.