Wychowujemy jednym głosem

Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

 

Drodzy Rodzice!

 

Serdecznie zapraszam przedstawicieli Rady Rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 26.09.2022r. o godzinie 17:00.

 


Dyrektor Przedszkola

Mgr Justyna Pytko- Kaczmarek

 

 

 

 

Drodzy Rodzice!

 

 

Informujemy, że w dniu 21.09.br. (środa) od godziny 9:00 przez 24 h będą mieli Państwo możliwość wygenerowania nowego hasła do platformy IPRZEDSZKOLE. Instrukcja nadania hasła dostępna jest na tablicy informacyjnej na korytarzu przy wejściu do Przedszkola oraz poniżej, klikając w podkreślony link:

 

Instrukcja iPrzedszkole

 

 

 

Drodzy Rodzice i Dzieci!

 

W bieżącym roku szkolnym rozpoczynamy cykl kulturalno- kulinarny "Co jedzą dzieci na całym świecie?". W każdym miesiącu poświęcimy jeden dzień na poznanie zwyczajów kulinarnych danego państwa- 20 września 2022r. przeniesiemy się do Włoch. Zachęcamy do śledzenia menu na naszej stronie internetowej i udziału w tym wydarzeniu.

 

                                                                                    Pngtreedrawings italy verona 1150313

 

Drodzy Rodzice i Dzieci!

 

Pragniemy poinformować Państwa, że w Dzień Przedszkolaka czyli 23 września 2022r. w naszym Przedszkolu serwować będziemy potrawy wybrane przez nasze kochane Dzieci :) Poniżej zdjęcia, które stały się inspiracją do stworzenia tego wyjątkowego menu.

Wszystkim życzymy wielu smacznych chwil!

 

                                              IMG 6170                      IMG 6173         

 

                                                                                                    IMG 6175

 

 

 

 

DRODZY RODZICE!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się 15.09.2022 r. (czwartek) o godzinie 17:00.

Do zobaczenia!

 

 

Szanowni Państwo! 

Informujemy, że od 01 września 2022 r. zmianie ulegnie wysokość
stawki żywieniowej i wynosić będzie 12 zł/dzień. Zmiana została zaakceptowana przez Radę Rodziców. 

 Aktualne procedury

Drodzy rodzice, w zakładce O nas -> Statut i inne dokumenty znajdą Państwo aktualne procedury bezpieczeństwa w związku
z pandemią Covid - 19 obowiązujące w naszym przedszkolu od 01.09.20 r.

Poradnik informacyjny ,,Funkcjonowanie przedszkola w okresie pandemii COVID-19"

           

Link do: Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem

.

.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.