Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but posilki is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

pngegg 4

Link: Jadłospis 07.03. - 18.03.22 r.

Link: Wykaz alergenów

Wszystkie posiłki serwowane dzieciom przygotowywane są na miejscu, we własnej kuchni przedszkolnej.
Posiłki są świeże, przygotowane z produktów wysokiej jakości. Jadłospis komponowany jest zgodnie
z aktualną wiedzą dotyczącą prawidłowego żywienia dzieci uwzględniając zalecenia  Instytutu Żywności
i Żywienia1 oraz obowiązujących aktów prawnych 2

W naszym przedszkolu zapewniamy 3 posiłki dziennie:

- Śniadanie

- Zupa + zdrowa przekąska

- II danie + deser

Dla dzieci ze stwierdzoną alergią pokarmową jadłospis jest odpowiednio modyfikowany.

Dyrektor oraz intendent zastrzegają sobie prawo do zmian w jadłospisie.

1. Jarosz M.: Normy żywienia dla populacji Polski. Instytut Żywności i Żywienia, Warszawa 2017
                   2. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach
systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach

{gallery}posilki{/gallery}